מיוחדים בנקרות

 "צלילים בנקרות"

תאריך: יום ו' 11.5.18
מקום: ראש הנקרה
שעה: 11:30-14:30
פירוט: אופיין הקסום של הנקרות והתהודה המיוחדת שבהן יהוו במה להופעות מוסיקליות חיות בסגנונות שונים של הרכבים קאמריים, הרכבי ג'אז, ומקהלת מטה אשר, אשר יופיעו בתוך המנהרות שבאתר ובנקרות עצמן. אירוע יוצא דופן שבו הטבע והאומנות נפגשים לחוויה ויזואלית ואקוסטית עוצרת נשימה!
מחיר: כלול בעלות הכניסה לאתר התיירות ראש הנקרה.

לינק לאתר ראש הנקרה: rosh-hanikra.com

פרטים על מקהלת מטה אשר
השנה מציינת המקהלה ארבעים שנות פעילות בחסות מתנ"ס מטה אשר. חברי המקהלה נאספים מקיבוצים, יישובים וערים באזור הגליל המערבי כולו. המקהלה שרה רפרטואר רחב של מוסיקה קלאסית מתקופת הרנסנס ועד לתקופה המודרנית עם דגש על מוזיקה ליטורגית, מוזיקה יהודית, וגם עיבודים אומנותיים לשירים ישראליים ולועזיים.
המקהלה מרבה להשתתף בפסטיבלי מקהלות בין לאומיים ולשתף פעולה עם גופים מקצועיים בארץ.
משנת 2014 מכהן ד"ר תומר הישג כמנצח המקהלה ומנהלה האומנותי.
המלווה הקבועה של המקהלה היא הפסנתרנית אינה קויטון, ומנהלה האדמיניסטרטיבי הוא יאן חורהאוס.

ספינינג המוני

אתר התיירות ראש הנקרה בשיתוף שמוליק מלול מחברת אינפיניטי אקטיביטי ופסטיבל "ים של גליל מערבי" מקבלים את הקיץ באירוע ספינינג המונים. כ-600 רוכבים מרחבי הארץ ייקחו חלק באירוע ספורט חגיגי וייחודי שמתקיים זו השנה השלישית באתר הנקרות, בתפאורה הטבעית של הצוק, הים ועוצמת הטבע.
שמונה עשר מאמנים יובילו את שלושת מקצי הרכיבה, כאשר בכל מקצה ישתתפו כ-200 רוכבים, והוא יימשך כשעה וחצי.
אתר הנקרות יהיה פתוח למבקרים, שיוכלו ליהנות ממוזיקה קצבית וצפייה מלהיבה באירוע הספורט החגיגי והייחודי שמתקיים באתר. כל מאמן מביא את המוזיקה הייחודית שלו ודיג'יי מקצועי יערוך את החומר לרשימה אחת שתתנגן לאורך האירוע.
"הספינינג ההמוני הפך כבר לטרנד בארץ, אך עדיין כל אתר חדש אליו אנחנו מגיעים, מייצר ריגוש והתלהבות הן מבחינת ההפקה והן מבחינת המשתתפים. אני מאוד שמח שאתר ראש הנקרה נרתם למשימה ושהאירוע הפך למסורת, בלוקיישן המיוחד ההופך את הרכיבה לחוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת", ציין שמוליק מלול, שמתמחה בהפקת אירועי ספינינג המוניים.

מתי זה קורה?
יום חמישי,26.4.2018 בשעה 18:30
יום שישי 27.4.2018 בשעות 10:00 / 12:00

לפרטים והרשמה למרתון, שמוליק מלול 052-5025599

לינק לאתר ראש הנקרה: rosh-hanikra.com